تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا + فیلم آموزش هواگیری پکیج

سایت تهران شوفاژکار ارائه دهنده خدمات نوین در نصب و تعمیر و عیب یابی پکیج و شوفاژ بوتان مدل کالدا ونزیا Calda venezia در تهران است . البته مقایسه مدل های مختلف پکیج های بوتان نیازمند مطالعه درباره انواع مختلف مدل ها است. اگر در مورد اینکه کدام مدل پکیج بوتان بهتر است، نیازمند راهنمایی هستید، میتوانید مقاله مربووط را مطالعه نمایید. 

از آنجایی که پکیج بوتان دارای بالاترین استاندارد و بهترین کیفیت در بین تاسیسات حرارتی خانگی می باشد، یکی از کالاهای پرمصرف بازار شناخته شده است و تقاضای بالایی برای آن وجود دارد. مانند هر وسیله دیگری پکیج های مورد استفاده مشتریان به مرور زمان به سرویس و تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد که با در نظر گرفتن استفاده فراوان از این محصولات، خدماتی که باید برای آن ارائه شود نیز زیاد و گسترده باشد. 

مجموعه تخصصی تهران شوفاژکار یک گروه متشکل از با تجربه ترین افراد در حوزه نصب تعمیر و سرویس تمام مدل های پکیج بوتان از جمله مدل کالدا ونزیا (Calda venezia) می باشد. بنابر این برای تعمیر پکیج بوتان می توانید با پشتیبانی 24 ساعته تهران شوفاژکار تماس حاصل کنید. 

در صورتی که مایل به یادگیری تعمیر پکیج های ایران رادیاتور هستید، مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff میتواند برایتان مفید واقع شود. 

فهرست مطالب

فیلم نحوه هواگیری پکیج

نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل calda venezia

هواگیری و سرویس سالانه پکیج‌های دیواری از ملزومات نگه‌داری آن‌هاست. چرا که به مرور زمان، به داخل سیستم هوا نفوذ کرده و مانع کارکرد درست پکیج می شود. نحوه هواگیری پکیج‌ها در مدل های مختلف بسیار مشابه بوده و پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نکته قابل ذکر در این میان انتخاب پکیج مناسب با نیاز شما و محیطی که می خواهید از آن استفاده کنید است . ما در مقاله راهنمای انتخاب بهترین پکیج تمام این موارد را برای شما بازگو کرده ایم تا بتوانید بر حسب بودجه و نیاز های خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 در این مطلب از سری مقالات فنی تهران شوفاژکار به‌طور کامل 0 تا 100 هواگیری پکیج بوتان و رادیاتورها را توضیح خواهیم داد. 

tick

اهمیت هواگیری سیستم پکیج

نشانه‌های وجود هوا در سیستم پکیج

در ابتدا، لازم  است به نشانه‌های وجود هوا در سیستم پکیج توجه داشته باشید. و در صورت نیاز، سریعاً اقدام نمایید.

ازجمله نشانه‌های نیاز به هواگیری دستگاه پکیج عبارت‌اند از:

عیب یابی و تعمیر و رفع عیب و اموزش کد خطاها و ارورهای پکیج بوتان مدل روما مدل پرلا مدل اپتیما مدل سی وی مدل ورونا
هواگیری پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

مراحل هوا گیری پکیج بوتان

برای هواگیری پمپ پکیج رویه زیر را پیش می‌گیریم:

نکات مهم در نحوه هواگیری پیکج و رادیاتورها

پیش از انجام هواگیری رادیاتورها، همیشه باید از کارکرد درست و مناسب پکیج خود اطمینان حاصل کرده و سپس رادیاتورها را هواگیری نمایید. لذا توجه به نکات ذیل می تواند به شما در هواگیری پکیج کمک کند.

اگر برای تنظیم حالت زمستانه پکیج خود به مشکل خوردید ما به شما در وبلاگ تهران شوفاژکار فعال کردن این حالت را آموزش داده ایم . 

importance

راهنمای تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا​

نحوه هواگیری رادیاتورها

اگر قسمت بالایی رادیاتور شما سرد و قسمت پایین آن به خوبی گرم شده است، به خاطر به دام افتادن هوا در آن قسمت است. برای گرم شدن یکنواخت تمام قسمت های رادیاتور، باید هوای به دام افتاده خارج گردد.

نحوه هواگیری رادیاتورها بسیار آسان بوده و یادگیری آن برای شما صرفه جویی اقتصادی به همراه دارد. چرا که رادیاتور شما موازی با سیستم پکیج تان کار میکند. بنابرین باید در ازای انرژی مصرفی که هزینه بر است، گرمای مطلوبی از رادیاتور ها دریافت کرد.  در این حال، شما ملزم به هواگیری رادیاتورهای خود هستید. پس طبق رویه زیر عمل نمایید:

نحوه هواگیری رادیاتورها

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

رفع عیب پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

مصرف کنندگان گرامی شما می توانید جهت رفع کد خطا پکیج بوتان Calda Venezia 28kis موارد ذکر شده در ذیل را مشاهده کنید و از مشکل پکیج خود اطلاع پیدا کنید. در صورت مطالعه مقاله رفع کد خطای پکیج خود اگر نتوانستید اقدامی انجام دهید با ما تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت جهت رفع مشکل پکیج شما اقدام کنیم.

در صورتی که رنگ LED  سبز شود و بصورت ثابت روشن بماند:

اگر چراغ سبز 1ثانیه روشن و 5ثانیه خاموش می شود:

در صورتی که رنگ LED  سبز و بصورت چشمک زن سریع باشد:

در صورتی که چراغ  5 ثانیه روشن و 5ثانیه خاموش می شود:

در صورتی که رنگ LED  قرمز و بصورت ثابت روشن باشد:

در صورتی که رنگ LED  زرد و بصورت چشمک زن باشد:

در صورتی که چراغ قرمز 5 ثانیه روشن و 5ثانیه خاموش شود :

در صورتی که رنگ LED  زرد و بصورت ثابت روشن باشد:

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید و تعمیر پکیج می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

مبدل پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

همانطور که میدانید در تمامی سیستم های گرمایشی که باید آب را گرم کنند نیاز به یک منبع برای نگهداری مقداری آب است. حال این منبع بسیار بزرگ باشد یا بسیار کوچک!
در آبگرمکن ها و پکیج های دیواری این منبع به شکل خاصی طراحی شده است که به آن مبدل حرارتی می گویند.
در پکیج کالدا ونزیا که تنها پکیج تک مبدل بوتان می باشد. مبدل اصلی آن از طراحی خاصی برخوردار می باشد. این مبدل وظیفه گرم کردن آب هر دو قسمت یعنی آبگرم مصرفی و رادیاتورها را بر عهده دارد.

بنابراین لوله های این مبدل بصورت دوجداره طراحی شده اند. و بصورت لوله های تو در تو می باشند. لوله های بیرونی وظیفه گرم کردن آب رادیاتورها را برعهده دارند. و لوله های داخلی وظیفه گرم کردن آبگرم مصرفی.
سیستم کاری پکیج و مبدل کمی پیچیده است و از حوصله این بحث خارج است . اما در مقاله آموزش تعمیر پکیج بوتان به طور مفصل به آموزش این مبحث برای علاقه مندان پرداخته ایم . 

تهران شوفاژ کار تعمیر انواع مدل های پکیج بوتان در تهران کرج و اصفهان پکیج مدل روما نمیاندگی پکیج بوتان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

تهران شوفاژکار ارائه دهنده خدمات تعمیر و فروش انواع پکیج در تهران

این نکات را هنگام افزایش فشار پکیج فراموش نکنید

حتما ابتدا دستگاه را در حالت استندبای قرار داده و از برق بکشید. روشن بودن دستگاه و فعال بودن پمپ سبب این میشود که مانومتر (فشارسنج) فشار را به درستی نشان ندهد.

پس از باز کردن شیرپر کن که در زیر دستگاه قرار گرفته، عقربه فشار باید بین 1 تا 5/1 قرار گیرد و سپس شیر پرکن را می بندید. این شیر در تمامی مدل های پکیج در زیر دستگاه قرار گرفته و در پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا نیز به همین صورت است.

از محکم بسته شدن شیرپرکن مطمئن شوید. چرا که باز ماندن آن سبب می شود که آب موجود در مخزن پکیج به صورت ناگهانی از زیر تخلیه شود.

اگر مشاهده نمودید که دستگاه در حالت ارور قرار گرفته است، باید ولوم تغییر فصل را 2 یا 3 بار بین حالت زمستان و تابستان تغییر دهید و سپس بر روی مود انتخابی خود قرار دهید. حالت زمستانه سمت راست و حالت تابستانه سمت چپ ولوم قرار دارد.

تهران شوفاژکار

فروش ویژه محصولات بوتان

برای مشاهده دیگر محصولات و اطلاع از قیمت های به بخش فروشگاه تهران شوفاژکار سر بزنید

12 دیدگاه. Leave new

 • خیلی ممنون از سایت خوبتون. مقاله فنی بسیار جامع و کاملی بود. اینکه مقالات فنی در مورد مدل های مختلف پکیج می نویسین خیلی خوب مفید هستش.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2021/03/01 10:30

   ممنونم دوست عزیز. بازخوردهای از جانب کاربران دلیلی میشه برای تلاش مضاعف برای بهبود بیشتر سایت.

   پاسخ
 • فریدون زارعی
  2021/03/06 12:26

  خیلی عالی

  پاسخ
 • ممنون از سایت عالیتون

  پاسخ
 • بسیار عالی

  پاسخ
 • پرهام
  2021/03/13 13:51

  سلام. ممنون از سایت خوبتون.

  پاسخ
 • محمدرضا
  2021/05/19 11:25

  سلام من یک سوالی داشتم
  تا کی باید هواگیری شوفاژهارو انجام بدیم ؟؟ چون تا هرچقدر نگه داریم باز هوا داخل شوفاژ هست

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   تا زمانی که هوا تخلیه شده و آب خارج بشه که معمولا چند لحظه بیشتر طول نخواهد کشید
   مگر در موارد خاصی مثل
   لوله کشی نا متعارف و یا ایراد در سیستم گرمایشی که معمولا بابت خود دستگاه پکیج هستش

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید