نمایندگی تعمیر پکیج بوتان مدل پارما

پکیج ها از جمله جدیدترین سیستم گرمایش ساختمان هستند که امروزه در اکثر منازل استفاده می شوند. راندمان بالا، ایمنی بالا و مقرون به صرفه بودن از مزایای این سیستم گرمایشی است. همانند هر وسیله دیگر، پکیج نیز وسیله ای مصرفی است که هم نیازمند سرویس دوره ای و هم تعمیر است. ما در چندین مقاله  در مورد معرفی تک تک مدل های پکیج های بوتان و همچنین آموزش تعمیر آن ها پرداخته ایم. این مقاله مختص تعمیر پکیج بوتان مدل پارما استو در این مقاله به معرفی پکیج بوتان مدل پارما، آموزش چگونگی رفع کد خطای این پکیج و همچنین روش حل مشکل فشار بالای پکیج پرداخته ایم. اگردر مورد اینکه کدام مدل پکیج بوتان بهتر است، سوالی دارید، مقاله مربوط را حتما مطالعه نمایید. 

فهرست مطالب

تهران شوفاژکار سرویسکار انواع پکیج های بوتان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان مدل پارما

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان مدل پارما توضیح دهیم. به طور کلی پکیج ها می توانند با مشکلات مختلف روبرو شوند که این مشکلات نیاز به دسترسی و تعمیر دارند. بنابراین شما می‌ توانید با دیدن آموزش تعمیر پکیج بوتان به رفع کد خطا های پکیج بوتان بپردازید. تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در تهران توسط نمایندگی آن در اسرع وقت صورت می گیرد. هواگیری پکیج و همچنین تعمیر پمپ از مهمترین مواردی است که ممکم است با آن مواجه شوید. 

اما شما باید در اولین مرحله به آموزش تعمیر قطعات پکیج بپردازید. با مراجعه به نمایندگی مربوطه می توانید علاوه بر این که پکیج خود را تعمیر کنید، مراحل تعمیر آن را نیز آموزش ببینید. از جمله مشکلاتی که برای پکیج ها به وجود می ‌آید، پایین آمدن فشار آن می باشد و سایر مشکلات دیگر نظیر هواگیری نمودن، هوزینگ پمپ پکیج و غیره است. هر کدام از این اعمال دارای مراحلی خاص می باشند. در مقاله قبلی به هواگیری پکیج بوتان مدل بیتا پرداختیم. هواگیری تعمیر پکیج بوتان مدل پارما نیز شبیه به مدل بیتا است و هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

تعمیرکار پکیج

ساکنین کرج می توانند از خدمات تعمیر پکیج در کرج تهران شوفاژکار بهره مند گردند. 

رفع کد خطای پکیج بوتان مدل پارما + فیلم

 در این مقاله می خواهیم بیاموزیم که چگونه می توانیم به بالا بردن فشار پکیج بپردازیم. در ابتدا باید  فشار بار پکیج را روی یک یا یک و نیم قرار دهید. این عمل را می توانید توسط یک شیر کوچک که رنگ آبی دارد و در زیر پکیج قرار دارد، انجام دهید. در زمانی که می ‌خواهید این کار را انجام دهید شیر را باز نگه دارید. سپس پس از این که به درجه بار مناسب رسیدید، شیر پکیج خود را ببندید. 

توجه داشته باشید که اگر بار دستگاه بیشتر از ۳ باشد، آب از آن سرازیر می گردد. پس هیچگاه نگذارید که فشار پکیج شما از ۳ بیشتر شود. ولی میزان بهینه برای کارکرد کاملا درست دستگاه مقدار یک و نیم است که به هیچ عنوان نباید بیشتر از این باشد. درست است که تا فشار 3 ظرفیت آب وجود دارد ولی به دستگاه آسیب می رساند.

بیشتر بخوانید: نحوه هواگیری پکیج بوتان ، آموزش تخصصی تعمیر پمپ پکیج

فشار آب پکیج

یکی دیگر مشکلات ما می توانیم به افزایش فشار پکیج نیز اشاره کنیم که در زمان تعمیر پکیج بوتان مدل پارما می ‌توانیم با این مشکل نیز روبرو شویم. از این رو اگر پکیج شما دارای فشار بالایی است، می توانید با به کارگیری مراحل زیر به تعمیر پکیج بوتان مدل پارما بپردازید. 

علت های مختلفی برای بالا رفتن فشار پکیج بوتان وجود دارد. شما می توانید در مرحله اول هواگیری این پکیج را انجام دهید. نکته دیگری که در این رابطه حائز اهمیت است این است که معمولاً در حمام ها یک رادیاتور اضافه به نام خشک کن وجود دارد. شما برای کم نمودن فشار پکیج خود می توانید آن رادیاتو را نیز هواگیری کنید. برای این امر پیچ‌ هواگیری را باز نموده و صبر کنید تا آب و هوا از آن خارج شود. سپس تا زمان خروج آب، آن را کنترل کنید که فشار آن به حد عادی برسد. 

این راه اگرچه بسیار ساده و راحت است. اما راه حل مناسب برای کاهش فشار پکیج شما می باشد. هواگیری پمپ پکیج نیز مسئله مهمی است که بایستی آن را بدانید و با آن آشنا باشید. همان طور که می دانید کاهش فشار پکیج اگرچه درد سر آور است، اما خطرناک نیست. این در حالی است که فشار بالا برای پکیج می تواند خطرناک باشد.

فیلم چگونگی تنظیم فشار پکیج

فشار بالای پکیج و مشکلات آن در تعمیر پکیج

 اگر پکیج شما دارای فشار بیش تر از دو بار باشد. ممکن است کتاب از سیستم فوران زده و مشکلاتی را ایجاد کند و از آن جایی که آب درون رادیاتور ها داغ می باشد، ممکن است باعث سوختن شما شود. معایبی نیز برای بالا رفتن فشار پکیج وجود دارد که شما با تعمیر پکیج بوتان مدل پارما می توانید این معایب را از بین ببرید. پس با بالا رفتن فشار پکیج ممکن است آب نشتی کند و با ایجاد نشتی در ساختمان می تواند موجب آسیب رساندن به آن بنا‌ شود. شما می توانید رطوبت حاصل از آن را ساختمان مشاهده کنید. هم چنین زنگ زدگی لوله ها نیز مشکل دیگر این موضوع می باشد. پس با کنترل و تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

ایجاد هوا در پکیج های بوتان نیز می ‌تواند عاملی رایج و مشکل‌ ساز باشد. برای هواگیری کردن پکیج های بوتان راه حل های زیادی وجود دارد که راحت ترین آن باز کردن شیر هواگیری و خروج هوا از آن می باشد. اما شما با دانستن علت هایی که موجب هوا گرفتن پکیج می ‌شود، می ‌توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید. در زمان نصب پکیج اگر عمل نصب به خوبی صورت پذیرد و شما بهترین نوع لوله کشی پکیج را داشته باشید، مسلماً به ندرت با مشکل هواگیری مواجه خواهید شد. چرا که در صورت عدم نصب نامناسب هوا درون لوله ها جمع شده و منجر به کاهش فشار پکیج خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا،  راهنمای قعال سازی حالت زمستانه پکیج

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید