آموزش تعمیر پکیج بوتان

آموزش عیب یابی و رفع ارور مدل های مختلف پکیج بوتان

برای آموزش تعمیر هر وسیله ای باید ابتدا راجع به طرز کار آن دستگاه و نکات ریزی که در مورد آن وسیله وجود دارد آگاهی های لازم را کسب کنید. در خصوص آموزش تعمیر پکیج ، به خصوص پکیج بوتان ما در این مطلب راجه به نحوه کار این سیستم توضیحاتی را به شما می گوییم و در ادامه با مشاهده چند فیلم آموزشی می توانید اطلاعات خودتان را در زمینه تعمیر پکیج بوتان افزایش دهید .

طرز کار پکیج بوتان

زمانی که شیر آب داغ را در حمام ظرفشویی و هر جای دیگر باز می کنید، آب سرد وارد پکیج یا آبگرمکن دیواری می شود. سپس جریان آب به وسیله سنسورهای الکترونیکی که در پکیج وجود دارد تشخیص داده می شود.

بعد از آن مشعل پکیج توسط شمعک آن روشن می شود تا آب را به وسیله یک مبدل گرم کند. در این مسیر آب از یک مسیر مارپیچی لوله ها عبور می کند تا گرمای زیادی را به خود جذب کند.

در این صورت برای این که دمای آب ثابت بماند میزان گازی که وارد شعله می شود توسط یک ترموستات کنترل می شود تا دمای آب از حد مجاز زیادتر نشود.

حال که به صورت خلاصه با روند کارکرد پکیج بوتان آشنا شدید. در ادامه مشکلاتی که به مرور برای پکیج دیواری به وجود می آید را بررسی می کنیم و راه حل هایی را برای تعمیر و رفع کد خطاهای پکیج بوتان معرفی به شما آموزش می دهیم.

تهران شوفاژ کار تعمیر انواع مدل های پکیج بوتان در تهران کرج و اصفهان پکیج مدل روما نمیاندگی پکیج بوتان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

مزایا و معایب پکیج بوتان

امروزه پکیج ها و آبگرمکن های دیواره به دلیل حجم کمتر و اشغال فضای کمتر، طرفداران زیادی پیدا کرده اند و بسیار استفاده می شوند. بنابراین تولید کنندگان زیادی به تولید این محصول روی آورده اند و برندهای زیادی روانه بازار شده است. یکی از بهترین مارک های پکیج که در بازار ایران وجود دارد، پکیج بوتان است. محصولات بوتان نیز همانند تمام محصولات مشابه دارای معایب و مزایایی است که در ادامه به معرفی آنها پرداخته و شما را در پاسخ به این سوال که کدام مدل پکیج بوتان بهتر است کمک خواهیم نمود. 

تهران شوفاژ کار تعمیر انواع مدل های پکیج بوتان در تهران کرج و اصفهان پکیج مدل روما نمیاندگی پکیج بوتان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

مزایای پکیج بوتان

معایب پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان در کرج

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

فیلم آموزش قطعات پکیج

در فیلم های زیر، به معرفی تعدادی از مهم ترین قطعات پکیج پرداخته ایم. 

مشکلات پکیج بوتان

امروزه تقریبا تمامی پکیج های تولید شده از هر شرکتی دارای سیستم عیب یابی خودکار هستند که این سیستم در صورتی که عیب و مشکلی در آن به وجود بیاید با استفاده از کدها علائم خاصی را نشان می دهد.

هر کد یک خطای مخصوصی را در سیستم پکیج نشان می دهد. لازم به ذکر است که پکیج های بوتان نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

محصولات بوتان در مدل های مختلف و با اسم های متفاوت ساخته شده اند. هرکدام از این محصولات کد خطاهای مخصوص به خود را دارند. در این مقاله مشکلات و عیوب رایج پکیج بوتان معرفی می شوند و آموزش تعمیر پکیج بوتان را به شما خواهیم گفت.

برای تعمیر پکیج بوتان با استفاده از کد خطاها باید مقاله کد خطاهای پکیج بوت