نمایندگی تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو

پکیج از پراستفاده ترین سیستم های گرمایشی است که امروزه در بیشتر منازل و واحدهای تجاری استفاده می شود. کم مصرف بودن و خرابی کم می تواند از دلایل اقبال گسترده به این وسیله گرمایشی باشد. با وجود برندهای مختلف در بازار شاید انتخاب یک پکیج مناسب سخت باشد. برند بوتان از بهترین برندهای داخلی موجود در ایران است. برای شناخت بیشتر میتوانید مقاله کدام مدل پکیج بوتان بهتر است را مطالعه نمایید. 

یکی از مزایای پکیج این است که، دارای کدهای خطایی است که در صورت بروز مشکل، نوع مشکل ایجاد شده را به شما اطلاع می دهد. بنابراین شناخت کد خطای پکیج بوتان ضروری به نظر می رسد.  انواع مشکلات پکیج به شرح زیر می باشد:

رسوب:  پکیج ها دارای سر و صدای زیادی هستند و دارای علائم می باشند تا شما را از برخی مشکلات آگاه سازند رسوب گرفتن پکیج ها از مهم ترین عللی می باشند که می توانند موجب ایجاد کد خطای پکیج شوند. اگر شما از بهترین نوع لوله کشی پکیج نیز استفاده کنید، باز هم نیاز به تعمیر پمپ پکیج بوتان دارید. چرا که این سیستم به طور مداوم با آب سروکار داشته و در آب املاح زیادی وجود دارد و این امر می تواند با گذشت زمان ته نشین شده بر روی هم انباشته گردد و مشکلاتی را به وجود آورد. 

پکیج خانگی

Table of Contents

انبساط منابع از دیگر کد خطا ها و تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو

 ما می ‌توانیم در مواجهه با تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو انبساط انواع منبع انبساط را داشته باشیم. به طور کلی ما دو نوع منبع انبساط به نام های منبع انبساط باز و منبع انبساط بسته دارم.

منبع انبساط باز در واقع همان منبعی است که به طور مستقیم با اتمسفر و هوا تماس حاصل می نماید. لذا فشاری که به مایعات درون این منبع وارد می شود، برابر با فشار اتمسفر یعنی یک است. این نوع منبع انبساط بیشتر در پکیج های خانگی کاربرد دارد. نوع بسته آن منبعی می باشد که دارای آب بسیار داغی است و دمایی بیشتر از صد درجه دارد. در صد درجه، آب به جوش می آید. این منبع انبساط نیاز به دمایی بالاتر از از صد درجه دارد. در برخی از مکان های عمومی و خاص نظیر بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز اورژانسی از این منابع استفاده می ‌نمایند. چرا که داشتن نیاز به آب بالای ۱۰۰ درجه تنها در این مراکز امکان پذیر است.

عملکرد و ساختار منبع انبساط بسته به گونه ای است که دو صفحه وجود دارد و میان آن دو صفحه یک دیافراگم پلاستیکی دیده می شود.

اما در رابطه با منابع انبساط انواع پکیج ها مشکلات زیادی وجود دارد که مشکلات ما می توانیم به نشست کردن آب در زمان استحمام اشاره کنیم. برای تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو دیگر نیازی به یادگیری این موارد نیست. چرا که نمایندگی تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو در کسری از زمان به تعمیر پکیج شما پرداخته و با تعویض چند قطعه آن را کاملاً بدون مشکل می نماید. قطعاتی نیز برای پکیج ها وجود دارند که شما باید آموزش تعمیر قطعات پکیج را نیز بیاموزید تا بتوانید در این راستا موفق باشید. با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است که آب ها دارای رسوبات بسیار زیادی می باشند.

لذا ممکن است به علت وجود شن و سنگریزه و رسوب لوله کشی پکیج به صورت نیمه باز شوند و فشار پکیج پایین بیاید. سایر معایبی از این پکیج ها ما می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

شاید برایتان جالب باشد

معایب پکیج ها و کد های خطای پکیج بوتان مدل پرلا پرو

تعمیرکاران در رابطه با تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو با مشکلی مواجه می شوند که اگرچه پکیج روشن است و کار می‌کند اما رادیاتور آن گرمای خوبی ندارد. ریشه ی این مشکلات در رابطه با رادیاتور پکیج است. اما علت های بسیاری برای بروز این مشکلات وجود دارد که شما می توانید با استفاده از یادگیری این علت ها مانع از ایجاد مشکل در پکیج خود شوید.

اولین علتی که می ‌تواند موجب عملکرد نادرست پکیج شود، کوتاه بودن ارتفاع رادیاتور و پکیج می باشد، لذا شما می‌ توانید منشا این مشکلات را کوتاه بودن ارتفاع پکیج خود بدانید. همچنین اگر شما شیر گاز را تنظیم نکنید و فشار گاز داخل ساختمان را به حد مناسب نرسانید، ممکن است حرارت مناسب ایجاد نشود.

کم بودن ظرفیت برای تولید حرارت، ایجاد هوا در مدار و پکیج و غیره همگی دست به دست هم داده تا رادیاتور شما به خوبی گرم نکند. البته مواردی که ذکر شد تنها بخشی از مشکلات تعمیر پکیج بوتان است. لذا شما می توانید با تعمیر پمپ پکیج خود و همچنین هواگیری پکیج بوتان خود بسیاری از مشکلات را کاهید..

کد خطای پکیج

رایج ترین مشکلی که در کاربری پکیج ها وجود دارد، این است که افراد تصور می ‌کنند نیازی به استفاده از دودکش ندارند. باید بدانید که استفاده از یک دودکش مناسب و کاربردی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

در زمان تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا پرو ما به موضوعی برخورد می ‌کنیم، آن هم جنس رادیاتور است. جنس رادیاتور بهتر است که با کیفیت باشد. چرا که همواره در معرض عوامل خطر زا مثل آب و حرارت قرار دارند چرا که در صورت هرگونه تخریب و شکسته شدن رادیاتور منجر به بیرون پاشیدن آب داغ شده و همچنین منجر به آسیب دیدن افراد خواهد شد. رادیاتور های نامرغوب به هیچ عنوان به درد نخورده و نمی ‌تواند گزینه ی مناسبی برای پکیج های خانگی باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید