تعمیر پکیج بوتان مدل روما

پکیج بوتان مدل روما

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع تعمیر پکیج بوتان مدل روما که از جمله بهترین مدل پکیج بوتان  بپردازیم. شرکت بوتان یکی از محبوب ترین شرکت ها در کشور ما می باشد، این شرکت برای اولین بار در سال ۱۳۷۲، تولید پکیج دیواری را به خط تولید کارخانجات خود اضافه کرد. پکیج دیواری بوتان پس از مدت کوتاهی به یکی از محصولات پرطرفدار در میان مردم تبدیل شد، پکیج های دیواری را مردم جهت گرمایش منزل و آب گرم مصرفی استفاده می کنند. شرکت بوتان مدل روما را پس از مدتی به بازار عرضه کرد، این مدل از پکیج های شرکت بوتان توسط متخصصان ایرانی و بر اساس فناوری روز جهان تولید شده است و یکی از مهمترین رقیب آن برای برندهای خارجی و داخلی محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا شما راه با ویژگی های پکیج روما تولید شرکت بوتان آشنا کنیم.

فهرست مطالب

پکیج بوتان چه مزیتی دارد؟

پکیج دیواری بوتان مدل روما یکی از بهترین انتخاب ها برای تامین گرمایش منزل و آب مصرفی می باشد. این پکیج ها دارای محدودیت و مشکلات موتورخانه نمی باشند، فرد با خرید پکیج های شرکت بوتان برای خود و خانواده، آسایش را به ارمغان می آورند، پکیج شرکت بوتان مصرف کمتری از گاز را دارد. پکیج های دیواری شرکت بوتان دارای مزایای زیادی نسبت به آبگرمکن های دیواری و شوفاژ هستند. این پکیج‌ها راندمان بیشتری نسبت به شوفاژها دارند و فضای کمتری را در محیط اشغال می کنند. پکیج های شرکت بوتان مدل روما صدای کمی را در محیط پخش می کند. شرکت بوتان با تولید پکیج باعث شد که بیشتر خانواده‌های آپارتمان نشین بتوانند یک شوفاژخانه مرکزی را در خانه خود داشته باشند.

مطالعه تکمیلی

انواع پکیج بوتان مدل روما

شرکت بوتان پکیج دیواری مدل روما را در سه مدل مختلف: ۲۴ki, 28kis, 24kis تولید می کند.  هر کدام از این مدل های تولید شده دو مبدل و دیجیتال را دارند،  این مبدل ها حرارتی و دو منظوره هستند پکیج دیواری مدل روما ۲۴ را افرادی می توانند استفاده کنند که متراژ واحد مسکونی آنها تا ۲۱۰ متر است،  افرادی که متراژ واحد مسکونی آنها بیشتر از ۲۱۰ و تا ۲۵۰ متر مربع می‌رسد، می‌توانند از پکیج دیواری مدل ۲۸ رو ما استفاده کنند. پکیج دیواری kis دارای فن هایی میباشد که گازهای تولید شده از احتراق را تخلیه می‌کند، محفظه های احتراقی که در این مدل وجود دارد بسته است و پکیج برای تخلیه دود از دودکش هایی که جنس آنها دوجداره است استفاده می‌کند. شرکت بوتان تمامی محصولات خود را ضمانت می کند،  آن هم به مدت دو سال. افرادی که از شرکت بوتان محصولی را خریداری می کنند،  متخصصان این شرکت عمل نصب را به طور رایگان برای آنها انجام می‌دهند.

علائم صفحه پکیج بوتان مدل روما

تعمیر پکیج مدل روما

شرکت بوتان برای عیب یابی محصولات خود در سه مدل: 24ki، ۲۴kis، ۲۸kis پکیج روما،  نمایشگرهای را قرار داده که در صورت مشکل در هر کدام از قسمتهای پکیج کد مخصوص آن قسمت را نشان می‌دهد. حال ما در این قسمت از مقاله کدهای خطای پکیج بوتان عیب یابی را برای شما عزیزان شرح می‌دهیم که به ترتیب زیر است:

نمایش کد A01 بر روی نمایشگر پکیج دیواری بوتان مدل روما

نمایش کد A03 بر روی نمایشگر پکیج دیواری بوتان مدل روما

نمایش کد A04 روی نمایشگر پکیج دیواری بوتان مدل روما

نمایش کد A11 بر روی نمایشگر پکیج دیواری بوتان مدل روما

نمایش کدADJ بر روی نمایشگر پکیج دیواری بوتان مدل روما

مقالات پیشنهادی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید