تعمیر پکیج بوتان در تهران

برای دریافت خدمات تعمیرات انواع مدل های پکیج بوتان در تهران، با کارشناسان تهران شوفاژکار تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکار پکیج

پکیج از جمله تجهیزات مصرفی و بسیار پر استفاده در هر ساختمانی است. یکی از مواردی که در مورد تجهیزات مصرفی بسیار حائز اهمیت است، رسیدگی و سرویس منظم آن هاست که پکیج ها نیز از این قاعده مثتسنی نیستند. دقیقا مثل خودرو که تمام قطعات مصرفی در زمان مناسب نیازمند تعویض هستند، قطعات پکیج نیز پس از مدتی استفاده منظم نیاز به تعمیر و تعویض پیدا خواهند کرد. انجام سرویس های مربوطه در زمان های خاصی مانند تغییر فصل ها و یا نزدیکی به فصل زمستان، کارکرد درست پکیج و راحتی شما را تضمین خواهد نمود. همانطور که از عنوان مقاله مشخص است، در مورد تعمیر پکیج بوتان در تهران صحبت خواهیم نمود. در شهری پر تردد مانند تهران، در صورت نیاز به خدماتی مانند تعمیرات پکیج بوتان، دسترسی سریع سرویسکار به منطقه مورد نظر مشتری برای خدمت رسانی سریع بسیار مهم است. تیم تهران شوفاژکار ، به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در تهران و کرج، با اعزام سریع سرویسکاران به مناطق مختلف تهران، توانایی پاسخگویی به این نیاز همشهریان تهرانی را دارد. یکی از مزایای تهران شوفاژکار، تعرفه های منصفانه آن است. برای مشاهده تعرفه تعمیرات، با مشاهده برگه “هزینه تعمیر پکیج” از تعرفه های ما  برای تعمیر پکیج بوتان در تهران مطلع شوید.  

فهرست مطالب

نمایندگی پکیج بوتان در تهران

ما از ارزش دستگاه شما به خوبی آگاه هستیم و دلیل نگرانی و عدم اطمینان شما را کاملا درک می کنیم. تعمیرکاران بسیاری در سراسر تهران وجود دارند که به جای رفع مشکل و تعمیر پکیج بوتان، باعث خرابی بیشتر آن می شوند و در نتیجه باعث زدن خسارت به مشتریان می شوند.

علت این کار نداشتن مهارت کافی تعمیر کار و نامعتبر بودن نمایندگی های تعمیر پکیج بوتان می باشد. به همین دلیل با بیمه پکیج دیواری بوتان شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را از این بابت راحت می کنیم. علاوه بر این، در پایان تعمیرات و به نشانه تضمین خدمت ارائه شده، به شما گارانتی چند ماهه خواهیم داد.

عیب یابی و تعمیر و رفع عیب و اموزش کد خطاها و ارورهای پکیج بوتان مدل روما مدل پرلا مدل اپتیما مدل سی وی مدل ورونا تعمیر پکیج بوتان در تهران کرج اصفهان

مشکلات پکیج دیواری بوتان

ممکن است مشکلات مختلفی برای پکیج دیواری بوتان رخ دهد. از جمله ارورهای رایج پکیج بوتان می توان به موارد زیر اشاره کرد که در صورت بروز هر کدام نشانه مخصوصی در پکیج ظاهر می شود . 

 • پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش می شود.

خاموش شدن مدام پکیج بوتان میتواند به خاطر دلایل متعددی رخ دهد. این  عوامل می تواند کم بودن فشار آب، کم بودن گاز و یا ایراد در بورد دستگاه باشد که در این مورد به یک سرویسکار نیاز خواهید داشت. 

 • پمپ آب پکیج به مشکل برخورده است.
 • برد الکتریکی ایراد پیدا کرده است.
 • صفحه نمایش خاموش شده و پکیج روشن نمی شود.
 • کد خطا پکیج یا ارور ظاهر شده و از بین نمی رود.

در این مورد باید از هر کدام از کدهای خطا اطلاع داشته باشید. برخی موارد به راحتی قابل حل است ولی برخی موارد سخت است. برای دانستن کدهای خطا مقاله کدهای خطای پکیج بوتان را مطالعه نمایید. 

 • از زیر پکیج آب می چکد.
 • پکیج سر و صدا زیادی دارد.

رسوب گرفتن پکیج یکی از مهمترین دلایلی است که میتواند سبب سر و صدای زیاد پکیج باشد. 

 • انفجاری روشن شدن پکیج 

تنظیم نبودن جریان گاز ورودی، تنظیم نبودن فاصله مابین مشعل و الکترود جرقه زن، مسدود بودن دودکشو یا سوراخ بودن اطراف الکترود جرقه زن میتواند از علل این مورد باشد. 

 • افزایش بیش از حد دمای پکیج

این مور دمی تواند به خاطر زیاد بودن میزان گاز ورودی، کم بودن فشار آب، گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب باشد. 

موارد ذکر شده تنها بخشی از مشکلات رایجی است که ممکن است در پکیج شما به وجود آید. اگر دقت نمایید تمام این مشکلات، مشکلاتی است که در صورت نداشتن تخصص در زمینه تعمیر پکیج، نمی توانید به حل آن ها اقدام کنید. لذا در صورتی که با هریک از مشکلات بالا برخورد کردید با یک سرویسکار مجاز تماس بگیرید. اگر به دنبال دانستن این هستید که کدام مدل پکیج بوتان بهتر است، ما در مقاله مربوط در مورد بهترین پکیج های بوتان و ویژگی هایشان صحبت کرده ایم. 

همچنین بخوانید:  تعمیر پکیج بوتان در قیطریه

موارد ذکر شده بالا تماما مواردی هستند که عدم توجه به آن ها می تواند سبب آسیب به دیگر بخش های پکیج شما شود. چرا که خیلی وقت ها که مشکلی را در پکیج متوجه می شوید، عیب یابی و تعمیر در همان روزهای ابتدایی میتواند به سادگی حل شود. چون ممکن است با یک تعمیر ساده مشکل حل شود. در صورتی که به تاخیر انداختن تعمیر می تواند سبب فرسوده شدن سریع قطعات شود و هزینه بسیاری بر روی دست شما گذارد.  .در فیلم زیر، اموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری را مشاهده نمایید. 

تعمیر برد الکترونیکی پکیج بوتان

برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری مجموعه ای از قطعات (المان ها) الکترونیکی است که عملکرد پکیج شوفاژ دیواری را در شرایط مختلف مورد بررسی و کنترل قرار می دهد و در بیان ساده تر می توان گفت مغز فرماندهی پکیج شوفاژ دیواری می باشد.

برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری با دریافت اطلاعات از قطعات مختلف فرمان هایی را صادر می کند. در صورت خرابی هر کدام از قطعات پکیج شوفاژ دیواری، برد از طریق قطعه جایگزین نسبت خاموش کردن دستگاه اقدام نموده تا از حوادث احتمالی و خرابی قطعات دیگر جلوگیری بعمل نماید.

دو نمونه از پرکاربرد ترین پکیج های بوتان موجود در بازار مدل روما و کالدا ونزیا است . ما در دو مقاله به صورت جداگانه به ارائه توضیحاتی درباره این دو پکیج و رفع ایرادات آنها پرداخته ایم . می توانید از طریق لینک های زیر این مقالات را مطالعه نمایید :

برخی از قطعات برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری که بصورت مشهود و قابل دسترسی آسان می باشد شامل موارد زیر می باشد:

قطعات برد الکترونیک پکیج بوتان

بورد مدار چاپی بکار رفته در پکیج، مهمترین قطعه موجود در دستگاه شما است. این قطعه همانند مغز پکیج بوده و مرکز کنترل دستگاه شماست. بنابراین هماهمگی کامل تمام قطعات با این مرکز کنترل بسیار حائز اهمیت است و باید توجه کرد که این ارتباط دچار هیچ گونه نقصی نگردد. 

در این بخش، به معرفی بخشهایی از این مرکز کنترل خواهیم پرداخت. 

1. فیوز کنترل:

فیوز کنترل یک قطعه حفاظت فیزیکی است. که در راس اولین نقطه ورود جریان برق بصورت سری روی برد کنترل تعبیه شده است.

فیوز کنترل وظیفه کنترل جریان عبوری از دستگاه را دارد. در صورتی که فیوز جریان برق بیشتر از حد معیین باشد فیوز کنترل معیوب شده و جریان برق بصورت فیزیکی قطع می گردد.

بنابراین در صورت مواجهه با معیوب بودن فیوز کنترل پکیج شوفاژ دیواری با سرویسکار مجاز تماس حاصل نمایید و از هر گونه اقدام خود سرانه جلوگیری کنید.

2. ترانسفورماتور کاهنده پکیج شوفاژ دیواری :

ترانسفورماتور کاهنده از دو سیم پیچ مجزا تشکیل شده است. که هر کدام دارای خروجی 9 ولت و در مواردی نیاز به 18 ولت است. که در صورت نیاز به برق 18 ولت هر دو سیم پیچ به صورت سری وارد مدار می شوند.

3. پتانسیومترهای برد کنترل پکیج های شوفاژ دیواری بوتان:

پتانسیومترهای روی برد کنترل که شامل سه عدد اصلی جهت تنظیم دمای آب گرم مصرفی و تنظیم دمای مدار گرمایش و انتخاب وضعیت تابستانه و زمستانه و شروع بکار دستگاه می باشد. و همینطور سه عدد پتانسیومتر جهت تنظیم شعله کوتاه تنظیم شعله بلند و استارت مجدد روی وضعیت گرمایش می باشد.

4. جامپرهای برد کنترل پکیج بوتان:

جامپرهای برد کنترل وظیفه تغییر سوخت جلوگیری از نوسان نوسان دما تغییر وضعیت برد از تک مبدل و دو مبدل را دارا می باشد.

نکته مهم : در بعضی از پکیج های شوفاژ دیواری بیش از یک برد کنترل وجود دارد. که در بعضی موارد برد جرقه زن و یا صفحه نمایشگر  ال سی دی مجزا قرار گرفته است. 

در فیلم زیر میتوانید آموزش تعمیر برد پکیج بوتان را مشاهده نمایید. 

کدهای خطای مدل های مختلف پکیج های بوتان

با وجود اینکه در قسمت های بالاتر، از شما خواستیم که مقاله مورد نظر کدهای خطای پکیج بوتان را مطالعه کنید. برای راحتی شما، کدهای خطای مدل های مختلف را به صورت خلاصه در اینجا برای شما اورده ایم. 

همچنین بخوانید:  تعمیر پکیج بوتان مدل روما

لیست کدهای ارور مدل پرلا پرو 

1- خطای E01 نشان دهنده وجود مشکل در شعله پکیج است. ممکن است که شعله پکیج شما روشن نشود. 

2- E02 نشان دهنده مشکل در کلید مبدل حرارتی است. 

3- E03 مربوط به زمانی است که پرشر سوئیچ مشکل داشته باشد. پرشر سوئیچ دستگاهی است که فشار را در پکیج کنترل می کند. خارج نشدن دود فن و مشکل در ترموستات هم می تواند دلیل این خطا باشد. 

4- E04 مربوط به حالتی است که فشار آب کم بوده. 

5- E06 زمانی نشان داده میشود که NTC قطع شود. این قطعه سنسوری است ک هدمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد. 

6- E07 یعنی مشکل در NTC گرمایشی است که قطع شده و در صورت قطع شدن مجدد یعنی این سنسور کلا خراب شده است. 

7- E11 یعنی بورد دستگاه خراب شده و یا مشعل مشگل دارد. 

لیست ارورهای مدل ورونا VERONA 

1- E01 یعنی شعله شکل نمی گیرد. فشار کم گاز و خرابی جرقه نیز می تواند دلیل آن باشد. 

2- E02 نشان دهنده بالا رفتن بیش از حد دمای پکیج است. 

3- E03 یعنی کلید حرارتی پکیج خراب بوده و باید تعمیر و یا تعویض شود. 

4- E04 یعنی فشار آب مدار گرمایشی کم است. 

5- خطاهای E05 و E06 دقیقا عین مدل پرلا هستند. 

6- E09 یعنی اینکه آب در مدار گردش نمی کند که می تواند بخاطر خرابی پمپ، برد و یا دلایل دیگر باشد. 

7- E11 یعنی شعله مشکل داشته و احتراق کامل و درست انجام نمی شود. 

8- E12 یعنی سیم مدولاتور مرتبط با شیر گاز قطع است. 

9- E28 یعنی یک ارور بیش از 5 بار نشان داده شده. در صورت تکرار یک ارور بیش از 5 بار دیگر ارور نشان داده نمی شود. 

لیست ارورهای مدل های OPTIMA و CALDA VENEZIA 

ارورها در این مدل ها به صورت دیجیتالی نمایش داده نمی شود و پکیج دارای چراغ هایی برای نمایش خطاست. 

1- چراغ سبز ثابت به معنی اسن است که مشعل کلا خاموش نشده و سیستم دائم در حال کار بوده است. 

2- 5 ثانیه روشن و یک ثانیه خاموش به معنی اسن است که دستگاه کاملا آماده بکار است. 

3- سبز چشمک زن سریع می تواند بخاطر مواردی همچون کم بودن فشار آب، خرابی پمپ، خرابی بورد، خرابی NTC و دلایل دیگر باشد. 

4- چراغ زرد ثابت به معنی این است که سنسور NTC خراب شده است. 

5- چراغ چشمک زن زرد یعنی سیستم با بیشینه توان در حال کار است. 

6- چراغ قرمز ثابت میتواند بخاطر یکی از مشکلات قطع شدن ترموستات، خراب شدن بورد، خراب شدن سنسور گرمایشی، عدم تشکیل شعله و یا خراب شدن کلید فشار باشد. 

7- چراغ قرمز که به صورت نیم ثانیه روشن و نیم ثانیه خاموش است  نشان دهنده معیوب بودن کلید حرارتی است. 

 

اگر توجه کرده باشید، هر کد خطا می تواند به خاطر چندین مشکل باشد، لذا عیب یابی سریع و رفع آن نیازمند حضور یک سرویسکار متخصص و مجرب است. 

تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

از مهمترین نکات تعمیر پکیج، کمک گرفتن از متخصصی مجرب است. چرا که متخصصین مجرب بر تمام تکنیک های کاری مسلط هستند و تعمیر دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. از این روست که شما مشتری عزیز برای تعمیر پکیج بوتان خود در شرق تهران، می توانید به تهران شوفاژکار اعتماد نمایید.

همانطور که می دانید، دستگاه های پکیج پیچیدگی های خاص خود را دارند. تعمیرکاران تهران شوفاژکار برای تعمیر پکیج بوتان شما در شرق تهران، ابتدا اقدام به عیب یابی پیکج و سپس تعمیر آن می نمایند. در صورتی که پکیج بوتان شما، دارای گارانتی باشد و تاریخ آن مانده باشد، می توانید با تهران شوفاژکار تماس گرفته و از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. در صورتی هم گارانتی شما منقضی شده باشد، می توانید با تماس با تهران شوفاژکار و مشاوره از متخصصین، از خدمات تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران بهره مند گردید. 

آدرس تعدادی از تعمیرکاران پکیج بوتا در شرق تهران

 1. بزرگراه قاسم سلیمانی شرق، خیابان حجربن عدی، کمی پایین تر از بانک کار آفرین
 2. اتوبان همت شرق – خروجی خیابان احسان – خ انقلاب شمالی پلاک 55- تهران شوفاژکار
همچنین بخوانید:  نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شمال تهران

تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

در جوامع شهری امروز، زمان پارامتر بسیار مهمی است. در کنار مشغولیت ها و گرفتاری های روزمره، عدم دسترسی به امکانات می تواند بسیار آزار دهنده باشد. در شهر بسیار شلوغ و پرترافیکی مانند تهران، مردم دسترسی امکانات به محل سکونت خود را بسیار مهم می دانند. این امکانات هر چه می خواهد باشد، تفاوتی نمی کند. از فروشگاه های مواد غذایی گرفته تا خدمات تعمیر وسایل منزل. مثلا اگر در تهران، در فصل زمستان، پیکج دیواری شما خراب شود، دسترسی به تعمیرکار مجاز بسیار مهم است. بنابراین با گسترش روزافزون جمعیت و مساحت تهران، مراکز خدماتی برای ارائه منظم سرویس های خدماتی خود، اقدام به تاسیس شعبات خود در منازل مختلف تهران کرده اند.تعمیرکاران مجرب تهران شوفاژکار، به عنوان ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران، در صورت تماس و درخواست مشتری، به محل اعزام می گردند.

مزایای تماس با تعمیرکاران پکیج بوتان در غرب تهران

تماس با متخصصین و تعمیرکاران پکیج بوتان تهران شوفاژکار در عرب تهران مزایای زیر را به همراه دارد:

 1. حضور تعمیرکار در کمترین زمان ممکن
 2. تعمیرکاران دارای مدرک معتبر و سابقه فعالیت درخشان هستند.
 3. اقدام به تعویض قطعات در صورت عدم امکان تعمیر
 4. دریات نکردن هزینه رفت و آمد از ساکنین غرب تهران
 5. گارانتی تعمیر پکیج تا 6 ماه
 6. تعمیر پکیج طبق تعرفه مصوب
 7. نصف هزینه، پس از اطمینان مشتری از صحت عملکرد پکیج دریافت می شود.

آدرس تعدادی از تعمیرکاران پکیج بوتان در غرب تهران

 1. یزرگراه اشرقی اصفهانی به سمت جنوب، خیابان 22 بهمن، خیابان اکبری
 2. بزرگراه حکیم به سمت غرب، خیابان پیامبر مرکزی
 3. منطقه ۵ آیت الله کاشانی از غرب به شرق نبش ستاری جنوب، میدان نور سابق

هزینه تعمیر پکیج بوتان در تهران

تهران شوفاژکار یک نمایندگی‌ معتبر نصب و تعمیر پکیج بوتان در استان‌های تهران، البرز، شیراز، رشت، اصفهان، گرگان، گیلان، مشهد و … است.

در نظر گرفتن برخی موارد هنگام انتخاب بهترین پکیج به منظور افزایش کارایی و کاهش هزینه های تعمیر این سیستم گرمایشی بسیار مهم است . مشاوران ما علاوه بر خدماتی که در زمینه تعمیر پکیج به شما ارائه می دهند هنگام خرید این دستگاه هم با توجه به متراژ ، نوع کاربری ، تعداد شوفاژ های موجود در ساختمان و … بهترین مشاوره به شما می دهند.

برای قیمت تعمیر پکیج عوامل مختلفی از جمله دیواری یا زمینی بودن آن تاثیرگذار هستند. همچنین برند پکیج نیز از پارامترهای مهمی است که در هزینه تعمیرات آنها تاثیر می گذارد. اغلب پکیج های موجود در ایران از نوع برند بوتان هستند. همچنین برند ایران رادیاتور و یا برندهای دیگر که برای تعمیر باید به نوع و برند آن توجه کرد. از دیگر عوامل موثر در قیمت تعمیر می توان به ابزار و قطعاتی که در زمان تعمیر استفاده می شود، اشاره کرد.

در هنگام تعمیرات مشاهده شده است که خرابی ترموستات و فندک و یا خراب شدن بدنه آن رایج تر است که اگر این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند هزینه تعویض قطعات نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد. همچنین باید به مسافتی که تعمیرکار پکیج برای رسیدن به محل تعمیر، طی می کند، نیز توجه داشت. هرچه تعمیرکار پکیج مسافت کمتری را تا رسیدن به مقصد طی کند، از مبلغ هزینه تعمیر کاهش می یابد. لذا برای پیدا کردن افراد متخصص در زمینه تعمیرات به نزدیکترین افراد تعمیرکار که در محل شما حضور دارند، کمک بگیرید. 

تهران شوفاژکار

فروش ویژه محصولات بوتان

برای مشاهده دیگر محصولات و اطلاع از قیمت های به بخش فروشگاه تهران شوفاژکار سر بزنید

46 دیدگاه. Leave new

 • مقالات فنی که در سایتتون منتشر کردین واقعا عالی هستن. تا حالا چند بار به کمک آموزش های این سایت تونستم مشکلات پکیج و رادیاتورهام رو حل کنم. ممنون از تهران شوفاژکار.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2021/02/28 15:56

   خیلی خوشحالیم که سایت تهران شوفاژکار در برآورده کردن نیازهای شما دوست عزیز موفق عمل کنه. ممنون از اینکه تهران شوفاژکار رو به عنوان مرجعی برای رفع نیازهاتون انتخاب کردین.

   پاسخ
 • امیر
  2021/02/28 16:16

  سرویسکاران تهران شوفاژکار بسیار مجرب و وقت شناس هستند. من یک بار درخواست تعمیرکار از این سایت دادم، در زمان کوتاه و بدون معطلی سرویسکار مربوطه اومد.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2021/03/01 10:33

   از اینکه تونستیم رضایت مشتری رو جلب کنیم مفتخریم.

   پاسخ
 • عرفان احمدی
  2022/01/04 21:07

  سلام. میخواستم بدونم خدمات تعمیر پکیج شما، شامل شمال تهرانم میشه؟ و اینکه در صورت تماس چقدر زمان میبره که سرویسکار در محل حاضر بشه؟

  پاسخ
  • رضا امیری
   2022/10/15 15:05

   سلام بله دوست عزیز خدمات اصلی ما برای تهران هست. برای بازدید همکارا هم حدودا یک ساعته میرسن خدمتتون

   پاسخ
 • عباسی
  2022/01/05 00:16

  سلام. خدمات تعمیر پکیجتون فقط شامل برند بوتانه؟

  پاسخ
 • رستمی
  2022/01/08 17:32

  سلام. خدمات تعمیر پکیجتون شامل منطقه ۱ هم مبشه؟ مثلا محله های سعادت آباد و قطریه؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/09 20:15

   خدمات تعمیر پکیج تهران شوفاژکار شامل همه مناطق تهران میشه. ساکن هر محله ای توی منطقه 1 باشین تماس بگیرین و ما سریعا سرویسکار اعزام می کنیم.

   پاسخ
 • محمد مومنی
  2022/01/08 19:23

  پکیج من روشن نمیشه و فشار آب هم مشکل نداره. میشه راهنمایی کنین که چطور مشکل قابل حله؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/09 20:13

   سلام دوست عزیز. روشن نشدن پکیج میتونه دلایل مختلفی داشته باشه. مثل کم بودن آب توی مخزن، کم بودن فشار گاز، هواگیری نشدن پکیج، ممکنه مدار گرمایشی گرفته باشه، ممکنه پمپ خراب باشه. الکترود شعله ممکنه خراب باشه، دودکش مسدود باشه، شمعک ایراد داشته باشه، جوش آورده باشه و… . باید بررسی بشه که مشکل از چیه. اگر ساکن تهران هستید میتونید با سرویسکاران ما تماس بگیرین و آدرستون بدین تا به محل شما اعزام بشن.

   پاسخ
 • علی ملکاری
  2022/01/09 17:41

  سلام. فن پکیجم دایم کار می‌کنه حتی وقتی که آب باز نیست. مدل پکیجم بیتاس.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/09 20:09

   سلام. دوست عزیز دایم کار کردن فن پکیج میتونه دلایل متعددی داشته باشه. بسته بودن مسیر دودکش، خراب بودن الکترود جرفه زن، خراب بودن فن پکیج از مهمترین دلایلش میتونه باشه. مسیر دودکش رو چک کنید اگر مشکل از اون نبود، اگر ساکن تهران هستید میتونید با متخصصین ما تماس بگیرین و ادرستون رو اعلام کنید تا سرویسکار به محلتون اعزام بشه.

   پاسخ
 • اکرمی
  2022/01/12 12:38

  مدل پکیج من پرلا هستش، ولی با اینکه درجه روی 40 تنظیم شده آب گرم خیلی داغه. میشه راهنمایی کنین که مشکلش چیه؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:48

   احتمالا ولومش از داخل شکسته. برای این مورد با سرویسکار تماس بگیرین.

   پاسخ
 • رضایی
  2022/01/12 13:20

  پکیجی که من دارم بوتانه. بدون هیچ اروری یهو سرد شده. فقط یه علامته آچار روش روشن شده.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:50

   یبار اول پکیج رو ریست کنید. اگه درست نشد باید با سرویسکار تماس بگیرین.

   پاسخ
 • علی نعلبندیان
  2022/01/13 07:47

  پکیج که دارم مدل ونزیا است. یک بار سرویسکار اومد و کیت رو تعویض کرد. مانومتر رو هم عوض کرد. اب مصرفیش گرمه ولی داغ نمیشه.مبشه راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:52

   دستگاهتون رسوب گرفته و یا ایرپرشر خراب شده. اگه بار هم کم شده نشتی داره. حتما با یک سرویسکار تماس بگیرین.

   پاسخ
 • علی رسمتی
  2022/01/13 12:18

  پکیج من مدل بیتاست. وقتی روی زمستانه قرارش میدم اب گرم که باز میکنم خاموش میشه و بعد دوباره روشن میشه. مشکلش رو میدونین چیه؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:53

   احتمالا عملکرد سنسور مشکل داره یا انیکه مبدل ثانویه رسوب گرفته. ممکن هم هست که مسیر دودکش گرفته باشه یا اینکه سنسور دود خراب شده. در هر صورت برای اطمینان با سرویسکار تماس بگیرین.

   پاسخ
  • رضا امیری
   2022/10/15 15:09

   سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای راهنمایی بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشکلتون برطرف بشه.

   پاسخ
 • ربابه احمدی
  2022/01/13 15:34

  سلام. وقتتون بخیر. پکیج من بوتان هستش و وقتی روی حالت زمستانه قرار داره، رادیاتورها کم گرم میشن. ولی وقتی از حالت زمستانه خارج میکنم خیلی خوب گرما میدن ولی نمایشگر یک علامت آچار ظاهر میشه. میشه راهنمایی کنین که مشکل از کجاست؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:55

   احتمال داره دستگاه رسوب گرفته و یا شیر یا متور سه طرفه خراب شده. مشکل داشتن ntc گرمایش و تنظیم نبودن کمینه شعله هم میتونه دلیلش باشه. در هر صورت با سرویسکار تماس بگیرین.

   پاسخ
 • رقیه روشنی
  2022/01/13 20:43

  واقعا از خدمات مجموعه تهران شوفاژکار متشکرم. روز که تماس گرفتم سر تایمی که قول داده بودن اومدن و اصن معطل نشدم. سرویسکار هم خیلی مجرب و وارد بود.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:56

   ممنون از لطف شما دوست عزیز. ما فقط تلاشمون اینه وظیفمون رو کامل انجام بدیم.

   پاسخ
 • علی فاضلی
  2022/01/14 09:01

  سلام. پکیج بوتان من مدلش C7424s هستش. مشکلش نمیدونم چیه. فقط گاهی اوقات خاموش روشن می کنم مشکلش برطرف میشه. ارور هم داره. ولی نمی دونم چیه.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 16:58

   سلام. خراب بودن ntc گرمایش و شیر موتور سه ظرفه میتونه دلیلش باشه . با سرویسکار تماس بگیرین .

   پاسخ
 • محمد خدری
  2022/01/14 10:02

  با سلام و خسته نباشید.
  پکیج بوتان روما، از بالای فلوتر چکه داره، قسمتی که سمت راست پمپ و بخش انتهایی بدنه هستش. ایا خودم میتونم واشر اورینگ رو تعویض کنم یا اینکه مشکلش جای دیگس؟

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2022/01/18 17:00

   سلام. اگر مهره های فلوسوئیچ یا همان فلوتری که آب میده رو باز کنید اگر واشرهای مهره خراب باشن باید واشر ها رو عوض کنید. ولی اگر واشر ها سالم هستن میتونید تفلون به دور رزوه ها بپیچید و به آرامی مهره را ببندید تا رزوه به رززوه بسته نشن. اگر هم خودتون نمیتونید این کارا ر وانجام بدین با سرویسکار تماس بگیرین .

   پاسخ
 • مصطفی کاووسی نژاد
  2022/01/22 11:56

  سلام روزتون بخیر
  ببخشید من پکیج اپتیک دارم که در حالت مد زمستان آب را برای سیستم رادیاتور ها بخوبی گرم می کند و اوکی هست ولی در بخش آب گرم مصرفی گرمایش آن خوب نمی باشد و آب برای استحمام سرد و گرم می شه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایین تشکر فراوان

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/22 16:59

   سلام دوست عزیز در فصل زمستان این مشکل برای بیشتر پکیج ها اتفاق میوفته پکیج شما دارای دو مبدل میباشد یکی از مبدل ها برای آب گرم مصرفی میباشد و مبدل دیگر برای رادیاتور میباشد احتمال زیاد مبدل های پکیج شما رسوب گرفته است همچنین شیر سه راه شما هم رسوب گرفته است و باید با اسید 33٪دیس کلر شستشو داده شود وبرای اینکار باید از سرویسکار کمک بگیرید.

   پاسخ
 • عبدالله حسینی
  2022/01/22 16:12

  سلام وقت بخیر ببخشید من پکیج اپتیما دارم
  وقتی آب گرم رو باز می کنیم شعله هم روشن میشه ولی آب گرم نمیشه
  پکیج روشنه ولی حس میکنم آب گرم رو به شیر آب هدایت نمیکنه ممنون میشم کمک کنین

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/22 17:00

   سلام دوست عزیز احتمال زیاد شیر سه راه شما دچار مشکل شده است لطفا با سرویسکار ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 • حسین صفایی
  2022/01/23 09:54

  سلام روزتون بخیر من پکیج بوتان مدل اپتیما دارم بعد از اینکه آب گرم مصرفی را باز می کنم و شیر آب رو می بندم ، آب وارد رادیاتورها نمیشه و دمای آب پکیج به 80 تا 90 درجه میرسه من باید چند بار دستگاه رو خاموش و روشن کنم و آب گرم مصرفی رو چند بار برای چند دقیقه باز و بسته کنم تا آب وارد رادیاتورها بشه البته این اتفاق همیشگی نیست و بعد از چند روز استفاده اینطوری میشه پریشر سوئیچ رو هم عوض کردم و دستگاه رو تازه سرویس کردم تو حالت خرابی موتورکار میکنه و آب داخل خود دستگاه میچرخه . ممنون از اینکه راهنمایی میکنید

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/23 17:01

   سلام وقت شما هم بخیر
   مشکل پکیج شما خرابی فلو سوئیچ در ورودی آب سرد می باشد . با ارتباط با کارشناس می توانید مشکل را برطرف کنید.

   پاسخ
 • محمد
  2022/01/23 14:10

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  پکیج بوتان مدل کانداونزیا دارم و در حالت زمستانه روشن میشه اب رادیاتور وآب گرم تامین میشه ولی به حالت تابستانه که تغییر میدیم شعله روشن نمیشه واب سرده،فشار آب حدود 1/5 بار ممنون میشم زودتر راهنمایی بفرمایین .

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/23 17:03

   سلام متشکرم دوست عزیز
   به احتمال زیاد قطعه تشخیص عبور آب ( فلو ) خراب است .
   باز سوالی بود در خدمتم

   پاسخ
 • محمدعلی
  2022/01/24 15:05

  عرض سلام و خسته نباشید
  پکیجمون l24ff هست و بعد از باز کردن آب گرم دمای آب کم میشود و پکیج قدرت گرم کردن را ندارد به نظر شما مشکل کجاست؟

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/25 09:39

   سلام دوست عزیز
   ابتدا مبدل ها را شستشو بدهید و کیت سوپاپ رو برسی کنید و باز اگر حل نشد با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 • غلامی
  2022/01/24 15:41

  عرض سلام و احترام
  پکیج دیواری CV وقتی در حالت زمستان قرار میگیرد، یک سیکل دما را بالا میبرد، پس از خاموش کردن، در ابتدای سیکل بعدی چراغ قرمز ثابت روشن میشود.
  با خاموش کردن و استارت مجدد، عملیات فوق تکرار می شود.
  چیکار کنم به نظرتون؟

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/25 09:44

   سلام و احترام
   ابتدا ترمیستور ها تعویض بشن سپس سرویس فن بلوک چپ تعویض شود به ترتیب
   انشاالله مشکل حل شود

   پاسخ
 • سپهر قلی زاده
  2022/01/26 09:51

  سلام روزتون بخیر، من یک پکیج بوتان مدل bn۴۲۳i دارم ، مشکلش اینه که پتانسیومتر هاش اتصالی داره خواستم عوضشون کنم، اگر امکان داره نحوه تعویضش رو توضیح بدین که من بتونم خودم عوض کنم
  خیلی ممنونم

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/26 14:39

   عرض سلام ممنونم عزیز
   پتانسیومتر رو دو تا پیچ سوار میشه . برد باز و بسته میشه . بنده پیشنهاد می کنم اگر
   تجربه ای در این مورد ندارید دست نزنید چون برد خطرناکه.

   پاسخ
 • علی اصغر
  2022/01/29 10:17

  عرض سلام و خسته نباشید
  پکیج بوتانم cv424s است. بعضی اوقات کد خطای e29 میده . میشه راهنمایی کنین این مشکل رو چجوری حل کنم؟ متشکرم

  پاسخ
  • roostayi
   2022/01/29 17:00

   سلام دوست عزیز شیر برقی شما معیوب شده و باید تعویض شود و ارور E29 نشون دهنده ایراد در برق رسانی می باشد .البته اگه متخصص پکیج کار باشن میتونن با اعمال المانهای تخصصی تعمیرش کنن.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید