عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل LR24FF

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل LR24FF از نوع پکیج های سه مبدل و از نوع فن دار می باشد. فن موجود در این مدل پکیج گازسوز ایران رادیاتور باعث شده دود و گازهای ناشی از احتراق دستگاه در مسیرهای مختلف عمودی یا افقی به کمک جریان هوای اجباری فن به بیرون از دستگاه منتقل شود.

این مدل پکیج دارای یک دودکش دو جداره فن دار نیز می‌باشد که دارای ضخامت داخلی با قطر 6 سانتی متر است و دود از طریق لوله خارج می‌شود و قطر داخلی آن 10 سانت است. فن هوادهی پکیج گازسوز ایران رادیاتور در قسمت خروجی گازهای احتراق پکیج نصب شده و تحت شرایطی که پکیج در فضای باز مانند بالکن نصب شده باشد و یا قسمتی از دودکش پکیج بصورت افقی و بیش از 30 سانتی مترباشد، به کار می‌رود.

گاهی اوقات دستگاه دچار اختلالاتی می شود. در این زمان ارورهایی رو صفحه نمایش نشان داده می‌شود. در این حالت ابتدا باید آن را عیب یابی کنید، سپس برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل LR24FFدنبال تعمیرکار بگردید. در ادامه این مقاله با تهران شوفاژکار همراه باشید تا با چگونگی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل LR24FF و تعمیر آن آشنا شوید.

برای دریافت خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ، با کارشناسان تهران شوفاژکار تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکار پکیج

ویژگی های پکیج ایران رادیاتورLR24FF

در ادامه به مهم ترین ویژگی های پکیج ایران رادیاتور مدل LR24FF می پردازیم:

  • پکیج گازسوز ایران رادیاتور دارای ایمنی بسیار بالایی است، به دلیل اینکه خانواده ها مخاطب این محصول هستند، در ساخت این پکیج ها تمامی استانداردهای روز دنیا رعایت شده است. از جمله این استانداردهای جهانی، سیستم محفظه احتراق بسته، سیستم ایمنی کنترل حداکثری و حداقلی فشار آب و عملکرد ضد یخ زدگی می باشد.
  • پکیج ایران رادیاتور LR24FF علاوه بر ظرفیت و قدرت بالایی که دارد، فضای فوق العاده کمی را اشغال می کند، این محصول ابعاد مناسب و خوبی دارد و با توجه به دیواری بودن پکیج قادر است رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کند.
  • برای ساختمان هایی که جریان آب ورودی شان سختی و املاح زیادی داشته باشد از پکیج های گازسوز سه مبدله استفاده می‌شود، همچنین برای زیر بنای 140-120 متر، این پکیج مناسب ترین گزینه می باشد.

بررسی کد خطاهای پکیج ایران رادیاتورLR24FF

کد خطای E1 : پرشرسوئییچ آب در وضعیت قطع میباشد(مدار آن باز شده)

کد خطای E2 : عیب یابی( یون ) حین کار

کد خطای E8 : دمای بالای 105 درجه سنسور حدعمل کرده

کد خطای  E12 : برد الکترونیک معیوب است

کد خطای E30 : برد الکترونیک معیوب است

کد خطای E31 : ترمیستور مدار شوفاژ اشکال دارد (اتصال کوتاه است)

کد خطای E32 : ترمیستور مدار شوفاژ اشکال دارد( مدار آن باز است )

کد خطای E41 : ترمیستور آب گرم مصرفی اشکال دارد ( اتصال کوتاه است )

کد خطای E42 : ترمیستور آب گرم مصرفی اشکال دارد (مدار آن باز است )

کد خطای E50 : فن خاموش است اما پرشرسوئیچ هوا در وضعیت وصل می باشد

کد خطای E51 : فن روشن است اما پرشرسوئیچ هوا در وضعیت قطع می باشد

کد خطای E99 : برد الکترونیک معیوب است

مصرف کنندگان عزیز شما می توانید جهت رفع عیب کد خطا پکیج LR24ff موارد ذکر شده در ذیل را مشاهده نموده و از مشکل پکیج خود مطلع شوید، در صورت مطالعه آموزش رفع کد خطا پکیج خود اگر جهت رفع کد خطا نتوانستید اقدامی انجام دهید با ما تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت جهت رفع مشکل پکیج شما اقدام نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید