تعمیر پکیج بوتان در تهران

نصب و تعمیر تمام مدل های پکیج بوتان با هزینه پایین در تهران

مرکز تعمیرات تخصصی پکیج شوفاژ دیواری بوتان در سراسر تهران، با نام تهران شوفاژکار. نمایندگی رسمی بوتان برای پشتیبانی و سرویس و تعمیر پکیج بوتان در تهران و شهرستان ها با کادر مجرب و تعمیرکاران حرفه‌ای خود برای نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان در خدمت همشریان گرامی می‌باشد.

اگر پکیج شما با مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد، روشن نشدن شمعک بوتان، داغ شدن بیش از حد آب، داغ نشدن آب پکیج و این دست مشکلات روبه رو شده کافی است با تهران شوفاژکار تماس بگیرید ، این مرکز نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان  در تهران کرج و اصفهان به همراه مشاوره رایگان تلفنی برای آموزش تعمیر پکیج بوتان می باشد. 

تمام خدماتی که مجموعه تخصصی تهران شوفاژکار ارائه می دهد با  6 ماه ضمانت انجام می شوند و محصولاتی که از فروشگاه و یا سایت تهران شوفاژکار خریداری می شوند از خدمات پس از فروش این مجموعه بهره مند می شوند.

اگر پکیج تعمیر شده در مدت زمان 6 ماه دچار همان مشکل شد، تعمیرات بدون هزینه مجددا انجام خواهد شد. یکی از مهم ترین اصولی که ما داریم، منصفانه بودن هزینه‌ی تعمیر پکیج است. ما سعی می‌کنیم با تعمیر قطعه‌ی معیوب به جای تعویض آن، هزینه‌ها را پایین بیاوریم.

فهرست مطالب

نمایندگی پکیج بوتان در تهران

ما از ارزش دستگاه شما به خوبی آگاه هستیم و دلیل نگرانی و عدم اطمینان شما را کاملا درک می کنیم. تعمیرکاران بسیاری در سراسر تهران وجود دارند که به جای رفع مشکل و تعمیر پکیج بوتان، باعث خرابی بیشتر آن می شوند و در نتیجه باعث زدن خسارت به مشتریان می شوند.

علت این کار نداشتن مهارت کافی تعمیر کار و نامعتبر بودن نمایندگی های تعمیر پکیج بوتان می باشد. به همین دلیل با بیمه پکیج دیواری بوتان شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را از این بابت راحت می کنیم. علاوه بر این، در پایان تعمیرات و به نشانه تضمین خدمت ارائه شده، به شما گارانتی چند ماهه خواهیم داد.

عیب یابی و تعمیر و رفع عیب و اموزش کد خطاها و ارورهای پکیج بوتان مدل روما مدل پرلا مدل اپتیما مدل سی وی مدل ورونا تعمیر پکیج بوتان در تهران کرج اصفهان

مشکلات پکیج دیواری بوتان

ممکن است مشکلات مختلفی برای پکیج دیواری بوتان رخ دهد. از جمله ارورهای رایج پکیج بوتان می توان به موارد زیر اشاره کرد که در صورت بروز هر کدام نشانه مخصوصی در پکیج ظاهر می شود . 

 • پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش می شود.
 • پمپ آب پکیج به مشکل برخورده است.
 • برد الکتریکی ایراد پیدا کرده است.
 • صفحه نمایش خاموش شده و پکیج روشن نمی شود.
 • کد خطا پکیج یا ارور ظاهر شده و از بین نمی رود.
 • از زیر پکیج آب می چکد.
 • پکیج سر و صدا زیادی دارد.
 • و…

در صورتی که این موارد را مشاهده کردید یا متوجه مشکلات دیگری در پکیج دیواری خود شدید، بلافاصله با متخصصین ما در تهران شوفاژکار تماس بگیرید. تعمیر کاران مجرب ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج دیواری بوتان شما، هر گونه مشکل دستگاه را به صورت تضمینی برطرف می کنند. اگر به دنبال دانستن این هستید که کدام مدل پکیج بوتان بهتر است، ما در مقاله مربوط در مورد بهترین پکیج های بوتان و ویژگی هایشان صحبت کرده ایم. 

همچنین، امکان تعمیر برخی قطعات به جای تعویض آنان وجود دارد. که با توجه به در اولویت قرار داشتن تعمیر قطعات، این کار علاوه بر افزایش عمر مفید دستگاه شما به کاهش هزینه های مشتریان نیز کمک می کند. در فیلم زیر، اموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری را مشاهده نمایید. 

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید و تعمیر پکیج می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

تعمیر برد الکترونیکی پکیج بوتان

برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری مجموعه ای از قطعات (المان ها) الکترونیکی است که عملکرد پکیج شوفاژ دیواری را در شرایط مختلف مورد بررسی و کنترل قرار می دهد و در بیان ساده تر می توان گفت مغز فرماندهی پکیج شوفاژ دیواری می باشد.

برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری با دریافت اطلاعات از قطعات مختلف فرمان هایی را صادر می کند. در صورت خرابی هر کدام از قطعات پکیج شوفاژ دیواری، برد از طریق قطعه جایگزین نسبت خاموش کردن دستگاه اقدام نموده تا از حوادث احتمالی و خرابی قطعات دیگر جلوگیری بعمل نماید.

دو نمونه از پرکاربرد ترین پکیج های بوتان موجود در بازار مدل روما و کالدا ونزیا است . ما در دو مقاله به صورت جداگانه به ارائه توضیحاتی درباره این دو پکیج و رفع ایرادات آنها پرداخته ایم . می توانید از طریق لینک های زیر این مقالات را مطالعه نمایید :

برخی از قطعات برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری که بصورت مشهود و قابل دسترسی آسان می باشد شامل موارد زیر می باشد:

قطعات برد الکترونیک پکیج بوتان

بورد مدار چاپی بکار رفته در پکیج، مهمترین قطعه موجود در دستگاه شما است. این قطعه همانند مغز پکیج بوده و مرکز کنترل دستگاه شماست. بنابراین هماهمگی کامل تمام قطعات با این مرکز کنترل بسیار حائز اهمیت است و باید توجه کرد که این ارتباط دچار هیچ گونه نقصی نگردد. 

در این بخش، به معرفی بخشهایی از این مرکز کنترل خواهیم پرداخت. 

1. فیوز کنترل:

فیوز کنترل یک قطعه حفاظت فیزیکی است. که در راس اولین نقطه ورود جریان برق بصورت سری روی برد کنترل تعبیه شده است.

فیوز کنترل وظیفه کنترل جریان عبوری از دستگاه را دارد. در صورتی که فیوز جریان برق بیشتر از حد معیین باشد فیوز کنترل معیوب شده و جریان برق بصورت فیزیکی قطع می گردد.

بنابراین در صورت مواجهه با معیوب بودن فیوز کنترل پکیج شوفاژ دیواری با سرویسکار مجاز تماس حاصل نمایید و از هر گونه اقدام خود سرانه جلوگیری کنید.

2. ترانسفورماتور کاهنده پکیج شوفاژ دیواری :

ترانسفورماتور کاهنده از دو سیم پیچ مجزا تشکیل شده است. که هر کدام دارای خروجی 9 ولت و در مواردی نیاز به 18 ولت است. که در صورت نیاز به برق 18 ولت هر دو سیم پیچ به صورت سری وارد مدار می شوند.

3. پتانسیومترهای برد کنترل پکیج های شوفاژ دیواری بوتان:

پتانسیومترهای روی برد کنترل که شامل سه عدد اصلی جهت تنظیم دمای آب گرم مصرفی و تنظیم دمای مدار گرمایش و انتخاب وضعیت تابستانه و زمستانه و شروع بکار دستگاه می باشد. و همینطور سه عدد پتانسیومتر جهت تنظیم شعله کوتاه تنظیم شعله بلند و استارت مجدد روی وضعیت گرمایش می باشد.

4. جامپرهای برد کنترل پکیج بوتان:

جامپرهای برد کنترل وظیفه تغییر سوخت جلوگیری از نوسان نوسان دما تغییر وضعیت برد از تک مبدل و دو مبدل را دارا می باشد.

نکته مهم : در بعضی از پکیج های شوفاژ دیواری بیش از یک برد کنترل وجود دارد. که در بعضی موارد برد جرقه زن و یا صفحه نمایشگر  ال سی دی مجزا قرار گرفته است. 

در فیلم زیر میتوانید آموزش تعمیر برد پکیج بوتان را مشاهده نمایید. 

تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

در جوامع شهری امروز، زمان پارامتر بسیار مهمی است. در کنار مشغولیت ها و گرفتاری های روزمره، عدم دسترسی به امکانات می تواند بسیار آزار دهنده باشد. در شهر بسیار شلوغ و پرترافیکی مانند تهران، مردم دسترسی امکانات به محل سکونت خود را بسیار مهم می دانند. این امکانات هر چه می خواهد باشد، تفاوتی نمی کند. از فروشگاه های مواد غذایی گرفته تا خدمات تعمیر وسایل منزل. مثلا اگر در تهران، در فصل زمستان، پیکج دیواری شما خراب شود، دسترسی به تعمیرکار مجاز بسیار مهم است. بنابراین با گسترش روزافزون جمعیت و مساحت تهران، مراکز خدماتی برای ارائه منظم سرویس های خدماتی خود، اقدام به تاسیس شعبات خود در منازل مختلف تهران کرده اند.تعمیرکاران مجرب تهران شوفاژکار، به عنوان ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران، در صورت تماس و درخواست مشتری، به محل اعزام می گردند.

مزایای تماس با تعمیرکاران پکیج بوتان در غرب تهران

تماس با متخصصین و تعمیرکاران پکیج بوتان تهران شوفاژکار در عرب تهران مزایای زیر را به همراه دارد:

 1. حضور تعمیرکار در کمترین زمان ممکن
 2. تعمیرکاران دارای مدرک معتبر و سابقه فعالیت درخشان هستند.
 3. اقدام به تعویض قطعات در صورت عدم امکان تعمیر
 4. دریات نکردن هزینه رفت و آمد از ساکنین غرب تهران
 5. گارانتی تعمیر پکیج تا 6 ماه
 6. تعمیر پکیج طبق تعرفه مصوب
 7. نصف هزینه، پس از اطمینان مشتری از صحت عملکرد پکیج دریافت می شود.

آدرس تعدادی از تعمیرکاران پکیج بوتان در غرب تهران

 1. یزرگراه اشرقی اصفهانی به سمت جنوب، خیابان 22 بهمن، خیابان اکبری
 2. بزرگراه حکیم به سمت غرب، خیابان پیامبر مرکزی
 3. منطقه ۵ آیت الله کاشانی از غرب به شرق نبش ستاری جنوب، میدان نور سابق

تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

از مهمترین نکات تعمیر پکیج، کمک گرفتن از متخصصی مجرب است. چرا که متخصصین مجرب بر تمام تکنیک های کاری مسلط هستند و تعمیر دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. از این روست که شما مشتری عزیز برای تعمیر پکیج بوتان خود در شرق تهران، می توانید به تهران شوفاژکار اعتماد نمایید.

همانطور که می دانید، دستگاه های پکیج پیچیدگی های خاص خود را دارند. تعمیرکاران تهران شوفاژکار برای تعمیر پکیج بوتان شما در شرق تهران، ابتدا اقدام به عیب یابی پیکج و سپس تعمیر آن می نمایند. در صورتی که پکیج بوتان شما، دارای گارانتی باشد و تاریخ آن مانده باشد، می توانید با تهران شوفاژکار تماس گرفته و از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. در صورتی هم گارانتی شما منقضی شده باشد، می توانید با تماس با تهران شوفاژکار و مشاوره از متخصصین، از خدمات تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران بهره مند گردید. 

آدرس تعدادی از تعمیرکاران پکیج بوتا در شرق تهران

 1. بزرگراه قاسم سلیمانی شرق، خیابان حجربن عدی، کمی پایین تر از بانک کار آفرین
 2. اتوبان همت شرق – خروجی خیابان احسان – خ انقلاب شمالی پلاک 55- تهران شوفاژکار

جهت کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید

هزینه تعمیر پکیج بوتان در تهران

تهران شوفاژکار یک نمایندگی‌ معتبر نصب و تعمیر پکیج بوتان در استان‌های تهران، البرز، شیراز، رشت، اصفهان، گرگان، گیلان، مشهد و … است.

در نظر گرفتن برخی موارد هنگام انتخاب بهترین پکیج به منظور افزایش کارایی و کاهش هزینه های تعمیر این سیستم گرمایشی بسیار مهم است . مشاوران ما علاوه بر خدماتی که در زمینه تعمیر پکیج به شما ارائه می دهند هنگام خرید این دستگاه هم با توجه به متراژ ، نوع کاربری ، تعداد شوفاژ های موجود در ساختمان و … بهترین مشاوره به شما می دهند.

برای قیمت تعمیر پکیج عوامل مختلفی از جمله دیواری یا زمینی بودن آن تاثیرگذار هستند. همچنین برند پکیج نیز از پارامترهای مهمی است که در هزینه تعمیرات آنها تاثیر می گذارد. اغلب پکیج های موجود در ایران از نوع برند بوتان هستند. همچنین برند ایران رادیاتور و یا برندهای دیگر که برای تعمیر باید به نوع و برند آن توجه کرد. از دیگر عوامل موثر در قیمت تعمیر می توان به ابزار و قطعاتی که در زمان تعمیر استفاده می شود، اشاره کرد.

در هنگام تعمیرات مشاهده شده است که خرابی ترموستات و فندک و یا خراب شدن بدنه آن رایج تر است که اگر این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند هزینه تعویض قطعات نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد. همچنین باید به مسافتی که تعمیرکار پکیج برای رسیدن به محل تعمیر، طی می کند، نیز توجه داشت. هرچه تعمیرکار پکیج مسافت کمتری را تا رسیدن به مقصد طی کند، از مبلغ هزینه تعمیر کاهش می یابد. لذا برای پیدا کردن افراد متخصص در زمینه تعمیرات به نزدیکترین افراد تعمیرکار که در محل شما حضور دارند، کمک بگیرید. 

تهران شوفاژکار

فروش ویژه محصولات بوتان

برای مشاهده دیگر محصولات و اطلاع از قیمت های به بخش فروشگاه تهران شوفاژکار سر بزنید

4 دیدگاه. Leave new

 • مقالات فنی که در سایتتون منتشر کردین واقعا عالی هستن. تا حالا چند بار به کمک آموزش های این سایت تونستم مشکلات پکیج و رادیاتورهام رو حل کنم. ممنون از تهران شوفاژکار.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2021/02/28 15:56

   خیلی خوشحالیم که سایت تهران شوفاژکار در برآورده کردن نیازهای شما دوست عزیز موفق عمل کنه. ممنون از اینکه تهران شوفاژکار رو به عنوان مرجعی برای رفع نیازهاتون انتخاب کردین.

   پاسخ
 • سرویسکاران تهران شوفاژکار بسیار مجرب و وقت شناس هستند. من یک بار درخواست تعمیرکار از این سایت دادم، در زمان کوتاه و بدون معطلی سرویسکار مربوطه اومد.

  پاسخ
  • mohammadreza-moradi
   2021/03/01 10:33

   از اینکه تونستیم رضایت مشتری رو جلب کنیم مفتخریم.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید